Moi mili odwiedzacze :)

piątek, 15 czerwca 2012

Baza zielonej żabki

Z mozołem skończona i pozszywana baza. Z mozołem, bo ... bo jakoś mi przeszedł entuzjazm do tego. Baza, bo tak tego nie zostawię - jest mocno nijaka i będzie podstawą, bo coś pozdziwiać na niej (już w trakcie wiedziałam, że będzie nijakie, stąd brak entuzjazmu). Pierwsze pomysły chodzą mi po głowie, muszę je oswoić, przeanalizować, rozważyć inne, o których jeszcze nie wiem i się zabiorę.

Nie lubię takich sytuacji - najlepiej, żeby od razu było coś ekstra, wtedy fajnie zamieścić zdjęcie z myślą "patrzcie i podziwiajcie" (hahaha). Z drugiej strony - zawsze to wyzwanie, żeby z czegoś nieciekawego, zrobić coś, co uwagę  przyciągnie. Mam nadzieję, że wkrótce przyjdzie czas na tą drugą stronę :)

24 komentarze:

 1. Coś szydełkowego lub ufilcowanego :))

  OdpowiedzUsuń
 2. No fajna zabka. Czekam na to co wymyslisz:-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorki nie moje.
  Znając Ciebie - na pewno coś fajnego wymyślisz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. очень красиво!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. baza nie jest taka zla..daje wiele mozliwosci..beda filce czy szydelko .. a moze cos jeszcze innego?...pozdrawiam ania

  OdpowiedzUsuń
 6. baza nie jest taka zla..daje wiele mozliwosci..beda filce czy szydelko .. a moze cos jeszcze innego?...pozdrawiam ania

  OdpowiedzUsuń
 7. Baza super, bo daje wiele możliwości, chociaż mnie się podoba tak, jak jest. Jeśli jednak potrzebujesz zmiany, to ja może bym dała trzy szydełkowe lub zrobione na drutach kwiatki - od większego do najmniejszego, po jednej stronie dekoltu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale przecież w prostocie tkwi najwięcej piękna!!!:)Mi się podoba!!!Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. emade76 uprzedziła wszystkie moje uwagi - też uważam, że to przesada z tą "nieudaną" bazą i też chciałam zaproponować dla tzw. konsensusu:) jakiś dodatek uszydełkowany albo cóś:))))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiem o co Ci chodzi. Ja też lubię się pochwalić czymś wystrzałowym( ostatnio nie mam czym), ale najczęściej noszę jednak grzeczniejsze wersje moich prac. Do wszystkiego pasują. A żabka wcale nie jest aż taka grzeczna. Uroku jej dodaje ciemniejszy pas i dekolt.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Masz wiele możliwości wykończenia,podane już aplikacje,szydełkowe kwiatki lub możesz ozdobić koralikami,na pewno coś wymyślisz,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Z pewnością coś wykombinujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Każdy by chciał aby od razu było super, ale czasami tak jest. ja wiele razy zastanawiam się co z tym fantem zrobić i czasami wymyślę, a czasami nie. Powiem tylko, że nie wyszło źle. machęłabym broszkę bądź filc. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiesz mnie sie już podoba. Mogłaby zostać taka jak jest.

  OdpowiedzUsuń
 15. O, BEDZIE COŚ CIEKAWEGO Z PEWNOŚCIĄ. WPADNĘ ZOBACZYĆ!

  OdpowiedzUsuń
 16. Salut Gocha,
  mais je le trouve très beau ce pull, c'est original ce changement de couleur à la taille ce qui affine, en plus c'est une belle couleur.
  Bon dimanche Celeste

  OdpowiedzUsuń
 17. Baza jest ok.Ciekawa jestem co do niej wymyślisz:))

  OdpowiedzUsuń
 18. a ja wole taka prostote!! ale czekam...cierpliwie...;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja lubię prostotę i zielenie, więc tak jest dobrze, aczkolwiek bardzo ciekawa jestem co wymyślisz:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 20. Za trawiastą zielenią nie przepadam, bo wyglądam w niej jak UFO, ale ta bluzeczka bardzo mi się podoba i wcale nie przypomina żaby. Zastosowałaś niespotykane połączenie ciekawych, chłodnych odcieni zieleni. Jeżeli masz niedosyt, to dorób szydełkowy kwiatek z tej ciemniejszej włóczki, nawet na agrafce i poprzykładaj w różnych miejscach, albo wokół dekodu zrób ciemnozieloną drabinkę,lub przypominający ją haft.

  OdpowiedzUsuń