Moi mili odwiedzacze :)

środa, 5 czerwca 2013

Konkurs "Zaprzyjaźnij się z Petrą DMC"

    Mam chwilowy robótkowy zastój, wymuszony innymi sprawami. Liczę, że wkrótce dokończę i pokażę dwie rozgrzebane prace. 
   A póki co - udostępniam ofertę konkursową, może ktoś zechce dołączyć i zawalczyć :) 


REGULAMIN
Konkurs szydełkiem i na drutach. Zaprzyjaźnij się z Petrą DMC

Celem konkursu jest propagowanie robótek ręcznych techniką szydełkową i na drutach.
Pragniemy zachęcić wszystkich którzy cenią piękno oraz indywidualne projekty do zaprezentowania swoich prac.
Jesteśmy przekonani iż przygoda z włóczką Petra będzie dla uczestników niezapomnianym przeżyciem .

Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch etapach

Etapem pierwszym konkursu jest nadesłanie zdjęć własnoręcznie wykonanej pracy techniką szydełkową lub na drutach z wykorzystaniem nici Petra firmy "DMC" do dnia 31 lipca 2013. Z pośród nadesłanych zdjęć jury wybierze 20 prac które przejdą do drugiego etapu.
Etapem drugim konkursu jest nadesłanie prac wybranych przez jury na adres P.H. "SK", ul. Przemysłowa 3, 83-000 Pruszcz Gdański w terminie do dnia 30 sierpnia 2013.
Konkurs przeznaczony jest dla amatorów, osób które techniką szydełkową lub na drutach własnoręcznie wykonają dowolną pracę według własnych pomysłów lub publikowanych wzorów, prześlą do organizatora konkursu zdjęcie pracy. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
Każdy uczestnik może przesłać max. zdjęcia 5 prac. Nie należy nadsyłać zdjęć prac, które były zgłaszane w innych konkursach.
Każde zdjęcie powinno być podpisane na odwrocie: imię i nazwisko, adres zamieszkania autora, tytuł pracy oraz numer telefonu. Dodatkowo należy dołączyć 1 "banderolkę" z nici Petra „DMC” do każdego zdjęcia.
Każdy zgłaszający powinien szczegółowo wypełnić i podpisać kartę uczestnictwa. Zdjęcia i karty uczestnictwa należy nadesłać do 31 lipca br. na adres P.H. "SK", ul. Przemysłowa 3, 83-000 Pruszcz Gdański.
Nagrodami w konkursie będą bony pieniężne do wykorzystania w sklepie www.nadodatek.pl:1 miejsce – bon o wartości 300 zł., 2 miejsce – bon o wartości 200 zł., 3 miejsce – bon o wartości 100 zł wśród uczestników zostanie rozlosowanych dodatkowo 5 nagród rzeczowych w postaci 4 kłębki petry +szydełko Prym z rączką
Jury będzie się składać z przedstawicieli wybranych przez organizatora, przyznaje ono nagrody według wcześniej opracowanych kryteriów. Jury zastrzega sobie prawo nie przyznania żadnej nagrody, gdy uzna, że prace nie spełniają wymaganych kryteriów. Decyzja jurorów jest ostateczna.
Wyniki pierwszego etapu konkursu zostaną ogłoszone do 15 sierpnia 2013 r. na stronie internetowej www.dmc-cw.com.pl, www.nadodatek.pl.
Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną ogłoszone do 15 września 2013 r. na stronie internetowej www.dmc-cw.com.pl, www.nadodatek.pl.

2 komentarze:

  1. Dzięki! Dajesz do myślenia... ;) Nie zdawałam sobie sprawy, że są takie konkursy...

    OdpowiedzUsuń
  2. OOO dziękuję! A ja teraz przymusowo dziergam byle co to chetnie wykorzystam!

    OdpowiedzUsuń