Moi mili odwiedzacze :)

piątek, 31 grudnia 2010

PROLOG, czyli : uwaga, zaczynam :)

Dojrzewałam do bloga, dojrzewałam no i dojrzałam. Od miesięcy z wielką przyjemnością podglądam kilkanaście, ciesząc oko i serce. Szczególnie te, prezentujące przepiękne wyroby rękodzielnicze i artystyczne, cudowne miejsca, zapierające dech wnętrza. Przeszkoda wzałożeniu własnego była w zasadzie jedna, bardzo prozaiczna - jestem komputerowym matołkiem, zrobienie czegokolwiek nowego zawsze sprawiało mi wielką trudność. Pomyślałam jednak, że to nie może być aż takie nie do przeskoczenia i oto jestem :)
Dzięki wsparciu i zachęcie przesympatycznej blogierki Jagusi poczyniam właśnie tą moją pierwszą notatkę.
Zdaję sobie sprawę, że trzeba czasu, by blog nabrał swojego klimatu i charakteru, na co cierpliwie poczekam, licząc na wsparcie i sugestie przynajmniej na tym początkowym etapie. Zwłaszcza technicznych wskazówek, co zmienić, co poprawić, bo mogę się na amen zestarzeć, nim to wszystko opanuję.
No - to "pierwsze kot za płoty ".

3 komentarze:

 1. I wszystkiego najlepszego w blogowaniu! Dużo obserwatorów, dużo komentarzy, ale najważniejsze - dużo udanych prac, lubianych i chętnie noszonych!
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. No i dobrze, że się zdecydowałaś:) ... i wcale nie jesteś ,,komputerowym matołkiem,, (ja rocznik 1956 i daję sobie świetnie radę!) ... problemy techniczne są do przeskoczenia a nowe przyjemnie jest poznawać:)
  Powodzenia życzę!
  Danka

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego na nowej drodze:) Pozdrawiam machając lewą ręką;)

  OdpowiedzUsuń